Network Çözümleri

services

Letta, kuruluşundan bu yana ağ teknolojileri alanında ürünler, özel çözümler geliştirmektedir.  Bankaların POS terminallerinin iletişimi için geliştirdiği STN (Smart Transaction Networking) ürün ailesi, Türkiye ve dünyada, bir çok banka ve finans kuruluşunda yüzlerce adet STN ürünü halen kullanılmaktadır.

STN POS network ürünleri, dial-up POS terminallerinin, kredi kartı sunucuları ile iletişimini sağlayan network cihazlarıdır: ISDN-PRI sayısal hat arayüzlü, analog hat arayüzlü ve Ethernet-IP arayüzlü türevleri bulunmaktadır.   Tüm ürünler, yüksek kullanılabilirlik (High-Availability) prensibine göre tasarlanmış olup, yedekli bir donanım yapısına sahiptir: Ürünlerde, yedekli/çift, hot-swap güç kaynakları, yedekli uplink kartları bulunmaktadır.

Letta’nın ayrıca, özellikle endüstriyel, özel uygulamalarda kullanılmak üzere, 4G router çözümleri mevcuttur. Hücresel bağlantısı 4G CAT-4 standardında olup, LAN arayüzü 1 ya da 4 Ethernet olabilmektedir. Ayrıca uzak yönetim ve IoT uygulamaları için RS232 ve RS485 seri arayüzleri, sayısal ve analog I/O portları bulunabilmektedir.

Letta, bir çok ağ teknolojisi ile çeşitli network cihazları tasarlamış olup, projeye özel router/gateway çözümleri de üretebilmektedir: Bu çözümlerde, ISDN, kablolu/kablosuz TCP-IP arayüzleri, hücresel iletişim arayüzleri, Bluetooth, LoRA gibi iletişim altyapıları kullanılabilmektedir. Çözümler, uygulamaya göre endüstriyel sıcaklık aralıklarında, yüksel IP koruma sınıfında tasarlanıp üretilebilmektedir.

İlgili Ürünler