Teknoloji Çözümleri - Özel Çözümler

Letta, ar-ge ve üretim altyapısı, teknolojik bilgi birikimi ile elektronik ve gömülü sistemler alanında tasarım, ürün geliştirme ve üretim hizmetleri, sunucu altyapısı, entegre bulut hizmetleri ile anahtar teslim IoT çözümleri sağlamaktadır.  

Letta, elektronik ve gömülü sistemler alanında, ağılıklı olarak iletişim ve ağ teknolojileri, Nesnelerin İnternet’i / IoT konularında deneyim sahibi bir firma olup, ağırlıklı olarak bu alanda özel çözümler üretmektedir. 

Letta gömülü sistemlerde, mikrodenetçili platformlar, çok düşük güç tüketen mükrodenetçiler (ultra low power systems), gerçek zamanlı işletim sistemleri (freeRTOS, MQX,...),  MCU ortamlarında gömülü network/IoT çözümleri, Embedded Linux tabanlı gömülü sistem çözümleri, çok katlı, yüksek frakanslı devre tasarımları, IoT protokolleri, IoT - bulut sunucu çözümleri, entegrasyon çözümleri, uç noktada yüksek performanslı/düşük güç tüketimli gömülü yapay zeka (AI), görüntü işleme platformları (Edge AI) çözümleri, telekomünikasyon, ISDN, VoIP teknolojileri  konularında deneyimli olup, bu alanlardaki birikimini ürün geliştirme hizmeti olarak sunmakta, ya da bu teknolojilere dayalı olarak ürettiği bazı teknolojik yapıtaşlarını tasarımcı firmalara yarı ürün olarak sunabilmektedir.

Teknolojik yapıtaşı, yarı ürün formunda, system-on-module (SOM) çözümleri ve bazı iletişim modülleri bulunmaktadır.  SoM modül çözümü olarak, NXP i.mx28 SoM modül ve TI AM3359 Sitara SoM modül çözümleri bulunmaktadır.

Letta’nın özel projelerde, ürün geliştirme alanında öne çıkan, fark yaratan özelliği, deneyimle mühendis kadrosu ve ar-ge prototiplerinin ürüne dönüşümünü hızlandıran, tam otomatik SMD üretim hattıdır: Letta’da kullanılan elektronik tasarım araçları, üretimde kullanılan dizgi hattına tam entegre olup,  firma içinde geliştirilmiş olan yazılım araçları sayesinde, devre tasarımından üretime aktarım saniyeler için gerçekleşmektedir (dizgi pick&place dosyalarının oluşturulması, setup süreçleri,..).

İlgili Ürünler